.

Medicoach להיות מוביל שינוי
קורס אימון בריאות - כיצד לעורר אנשים להגשים בריאות, רוגע ושמחה

כיצד להוביל אנשים (ואת עצמנו) להגשים בריאות
ואיכות חיים - הלכה למעשה?

בקורס אימון לבריאות נלמד מודל מבוסס מחקר של בית הספר Medicoach המתווה דרך רבת עוצמה להובלת אנשים להגשמה של בריאות, רוגע ושמחה. דרך זו משלימה את גישת ההדרכה הסמכותית, המבוססת על העברת מידע וגישה של "צריך לעשות שינוי" ומציעה שינוי הנובע מתוך הקשבה, אהבה ובחירה פנימית.

הקורס מיועד לאנשי מקצועות הבריאות, למאמנים כקורס התמחות ולאנשי מקצוע מתחומים נוספים המעוניינים לקבל כלים לליווי אנשים ואת עצמם לבריאות ו Well being.

הקורס Medicoach להיות מוביל שינוי נלמד בעשר השנים האחרונות
על ידי אלפי מאמנים ואנשי מקצועות הבריאות והחינוך ונותן גמול השתלמות לאחיות. 

 

                                                                                                             מירב בית-און

                                                                                                  מייסדת ומנחה ראשית

מה לומדים בקורס?

תקשורת, תקשורת, תקשורת –  איזה סגנון תקשורת יוצר הכי הרבה תהודה והשפעה? נלמד כיצד תקשורת נכונה עשויה למנוע התנגדות ולייצר שיתוף פעולה. על בסיס הגישה המוטיבציונית ומחקר שלבי השינוי.

יצירת שינוי פנימי  – שינוי מתחיל מבפנים. נלמד כלים לשינוי מחשבות ואמונות שלנו ושל הסביבה ונתאמן בגישה של קבלה, אהבה עצמית, ויצירת שינוי מתוך שמחה.

כלים להגשמת מטרות בריאות ואיכות חיים – נלמד איך בונים מוטיבציה ומסוגלות עצמית, איך מחזקים את היכולת לקחת החלטות מקדמות ואיך עושים שינוי שנשמר לאורך זמן. נלמד כלים לניהול עצמי מול עצמנו והסביבה וכלים לפתרון חסמים בדרך.

כלים להתמודדות עם לחץ, שחיקה ונקודות שבר - נלמד כלים ומיומנויות לרוגע, שמחה ואיכות חיים מול כל מציאות. נתרגל סוגי מדיטציה ונלמד את גישת המיינדפולנס. נכיר שיטות לאימון עצמי של רגשות ומחשבות.

מיומנויות לשיקום ושגשוג של מערכות יחסים -  עם עצמנו ועם הסביבה
נלמד איך להפוך כל מערכת יחסים למיטבה באמצעות מודעות עצמית, אחריות אישית ותקשורת מקרבת . נתרגל כלים חווייתיים לשיקום מערכות יחסים פנימיות עם הגוף, הלב והרוח.

נתרגל כלים להתמודדות עם אכילה רגשית באמצעות מיינדפולנס ואכילה מודעת - נלמד על סגנונות אכילה ונתאמן בסגנון אכילה אינטואיטיבי, נתרגל כלים לפתרון אכילה ללא רעב.

נקבל ידע עדכני בנושאי בריאות - יישור קו בנושאי בריאות, תזונה ופעילות גופנית מאת מומחים בתחום. דר' איתי זיו מרצה בנושא כושר ופעילות גופנית. יאיר גת מרצה בנושא תזונה טבעית.

אפשרות ללימודי המשך להסמכה כמאמן בריאות- לאחר הקורס ניתן להמשיך לקורס מתקדם הכולל פרקטיקום ואימון לפיתוח עסקי כמאמני בריאות מוסמכים.

 מה אמרו עלינו מסיימי מחזורים 45-46:

 

"הקורס עוצמתי ורב כלים, נהניתי מכל רגע" דפנה כהן, מאמנת כושר

"הבחירה בקורס היתה נכונה, טובה ומוצלחת. קידמה אותי מבחינה מקצועית והעניקה ביטחון. שמחה שעברתי את המסע בקורס". מורן לבבי, דיאטנית

"לימוד ארגז הכלים הוא טוב וחשוב גם בתחום החינוך למורים שישמחו לקבל רעיונות עבודה עם דור לא פשוט". טל זילברשטיין, מורה

"הנושאים בקורס נגעו בי, עוררו אותי, ניערו את "התאים במוח". הגעתי לקורס הנכון!"
טובה גת, נטורופתית

 


"פעם ראשונה שאני יכולה להגיד שירדו לי האסימונים, לדעת מהו אימון אמיתי (מה שלא הרגשתי בקורס הקודם) מרגישה הרבה יותר טוב לאמן ולהוביל שינוי. רוצה להודות לך על קורס מאלף" רות נמדר, מאמנת

"מירב את מרצה מקסימה (וגם אישיות), מסבירה היטב, מעבירה את התכנים בצורה מרתקת. תכנים מענינים, ומעצימים!!!  מורן לבבי, דיאטנית

"מירב יקרה , את כמנחה לימדת  את תכני הקורס בעוצמה יוצאת דופן. בנית תוכנית מיוחדת במינה ואני מודה לך על התרומה, הנחייה והלימוד המרתק". טובה גת, נטורופתית.

"למדתי ה-מ-ו-ן. שמחה שלקחתי קורס כזה וחבל שלא לפני עשרים שנה. המטופלים היו יוצאים יותר נשכרים, המשפחה בוודאי ואני ללא כל ספק. היה קורס מעולה ואת פשוט מדהימה, מוכשרת, יצירתית, רגישה ו... מאמנת לדוגמא! תמי חיו, אחות

לימודי בסיס להכשרה כמאמן בריאות מוסמך

הקורס מעניק תעודת לימודי אימון בריאות מטעם Medicoach, בית הספר המוביל בארץ ללימודי אימון בריאות.

בסיום הקורס ניתן להמשיך לקורס מתקדם הכולל פרקטיקום להסמכה כמאמן בריאות מוסמך מטעם Medicoach.

* למאמנים מוסמכים - הקורס נותן התמחות באימון לבריאות. הסמכה כמאמני בריאות תינתן לאחר קיום תהליך הדרכה אישי בסוף הקורס.

 

"אני מודה לבורא עולם על שהגעתי לקורס אימון בריאות".  תהילה היידו, מאמנת כושר

 

"הנחייה מקצועית ואיכותית, שפע חומרים איכותיים, ובקיצור: money well spent" חמוטל הוד, מאמנת אישית

 

מידע אודות בית ספר Medicoach

Medicoach בית ספר לאימון בריאות המוביל בארץ מאז שנת 2007

למה ללמוד ב Medicoach?

מקצועיות - בית הספר שלנו הוא הראשון והמוביל בתחום של אימון לבריאות בארץ .

ניסיון - מאז 2007 אנו עובדים במוסדות בריאות, בתי וקופות חולים והכשרנו אלפי אנשי מקצועות הבריאות ומאמנים בארץ.

פרקטיות - הכלים שלנו מבוססי מחקר ואנו מלמדים מיומנויות וכלים פרקטיים ויישומיים.

חוויה ופיתוח אישי - אנו נותנים דגש על אימון ופיתוח אישי של איש המקצוע
מתוך אמונה כי איש המקצוע בעצמו הוא כלי עוצמתי להובלת שינוי.

לימוד בקבוצה של אנשי מקצוע - מכל התחומים: רפואה, סיעוד, תזונה, רפואה משלימה, פיזיותרפיה, אימון ועוד מה שמבטיח לך לימודים בקבוצה איכותית ומעשירה.

מי מנחה את הקורס?

את הקורס מנחה מירב בית-און, מאמנת  מוסמכת ומנחה בכירה, מייסדת ומנהלת של Medicoach, יחד עם צוות מנחות ואסיסטנטיות ומרצים מומחים בתחומם בנושאי תזונה, ספורט ובריאות הנפש. את צוות המנחות שלנו ניתן להכיר בקישור: צוות Medicoach

מתי והיכן?

18.04.17 בבית הספר לסיעוד וולפסון חולון ימי ג' אחה"צ צמוד לרכבת

3.05.17 מרכז זיו צפת, ימי רביעי אחה"צ, בחסות בית חולים זיו.

24.04.17 ירושלים, ימי שני אחה"צ, בחסות הכללית

נותרו מקומות אחרונים...

לפרטים נוספים הרשמו למטה ונחזור אליכם

צרו קשר ל 03-7313939, 052-7331929

מייל Meirav@medicoach.co.il

תמי סירקיס

אחרי שעשיתי בחיי מהפך וכשהבנתי שאני רוצה לעשות שינוי בחיים של אנשים אחרים ידעתי שאני חייבת קודם ללמוד. כי ללמד אחרים על תזונה בריאה ולעזור להם להבריא ולרזות דורש יותר מידע, נדרשת מומחיות בהובלת שינוי. את זה הלכתי ללמוד אצל הטובה מכולם - מירב בית-און. במהלך הלימודים שלי במדיקואוץ׳ רכשתי כלים מבוססי מחקרים ומדע, כיצד להוביל שינוי; איך להעצים מוטיבציה, איך לזרום עם התנגדויות וללמוד מנפילות. נהניתי מאוד בשעות הלימוד הרבות וכמובן שעשיתי סטאג׳ עם סופרוויז׳ן עד להסמכה. אני גאה להיות... מאמנת בריאות מוסמכת ושמחה שאני מצליחה לעזור לרבים.תודה רבה לך Meirav Beit-on

תמי סירקיס, בלוגרית, מרצה, מנחת קבוצות ומופעי סטנד-אפ קולינאריים ומאמנת בריאות

מתי אברהם

מיד במפגש הראשון הבנתי שאני נמצאת במקום הנכון והמתאים עבורי  להתקדמות מקצועית ואישית. הנושאים שהועברו בקורס ע"י המנחה מירב בית און ,תרמו לי רבות ולמעשה כל נושא  שהועבר היה רלוונטי  עבורי גם ברמה האישית ובטח בשיפור המקצועיות. יכולת ההקשבה שלי (שעד להשתתפותי בקורס חשבתי שהיא מאין כמוה...) השתפרה מאד. היום אני יודעת  שעשיתי לעצמי הרבה כשבחרתי להשתתף בקורס זה.

מתי אברהם, אחות ומפקחת, משרד הבריאות

רות נמדר

תחילה אגיד שזה קורס שני שלי באימון, שונה לגמרי מהקורס הראשון שעברתי לפני כשנתיים בתכנים ובכלים שקיבלתי, בידע הרב שיש לך, קיבלתי המון תובנות באימון לעצמי וגם כלים לאימון והובלה לאנשים אחרים. פעם ראשונה שאני יכולה להגיד שירדו לי האסימונים, לדעת מהו אימון אמיתי (מה שלא הרגשתי בקורס הקודם) מרגישה הרבה יותר טוב לאמן ולעשות שינוי באנשים אחרים ולא רק לעצמי. יאמר לזכותך שידעת להעביר את היידע שלך בצורה פשוטה ויישומית לא רק תיאורטית, בצורה שניתן ללמוד ממנה גם באופן אישי וגם להפצת התובנות לאחרים.

רות נמדר, מאמנת אישית

לימור חייט, אחות

"עברתי חוויה מרתקת בקורס.  הגעתי סקפטית לעצמי, כאחת שהולכת להרבה קורסים והרצאות הופתעתי מעצמי עד כמה מהר התחברתי לשיטה של הקורס.  תודה לכם!

לימור חייט, אחות

שרון איילון

"אין ספק שקורס אימון הבריאות הוא אחד הקורסים המשמעותיים ביותר שעברתי בחיי, והכלים משמעותיים ביותר לדרכי המקצועית בעתיד. אני מיישמת את הטכניקות שרכשתי בקורס כל העת. הקורס נתן לי פתח לכיוון שלא הבנתי מספיק מה עוצמותו, ואני יוצאת מחוזקת מהקורס. תודה לך על הכל – על הנועם בהגשת החומר, על ההבנה, על המקצועיות ועל הידע העצום שקיבלתי".

שרון איילון, נטורופתית

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם עם סילבוס מלא וכל הפרטים

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.